Az ATOSZ díj 2022-es díjazottjai

E-mail: atoszegyesulet@gmail.com

Kedves Kollégák,

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy 2022-ben az ATOSZ díjat

Bíró Dániel (Kaposvár) és Kunné Szalai Gyöngyi (Lea otthon) nyerte.

A Jó gyakorlatok program keretében az alábbi intézmények nyertek:

Lea Otthon Családok Átmeneti OtthonaKunné Szalai Gyöngyi, szakgondozóFőzzünk okosan!Költséghatékony, egészséges ételek az egész családnak
MVK Bp. Főv. Szerv Családok Átmeneti OtthonaWeigl-Kiss Erika intézményvezetőA csepeli Családok Átmeneti Otthonának komplex munkamódszereA szakma teljes eszközrendszerét használja annak érdekében, hogy az intézmény megfelelő táptalaj tudjon lenni a lakók számára a fejlődéshez. (csoportmunka, társasjáték)
Csibész Család- és Gyermekjóléti Központ, Gyermekek Átmeneti OtthonaKovács Péter, szakmai vezetőCsibészekkel a Csibészekért!A személyes gondoskodás és közösségépítés együttes megvalósítása (Csibész klub és szülő klub)
S.O.S. KRÍZIS ALAPÍTVÁNYHELLENBART LÁSZLÓ intézményvezetőAlaprakóTakarékosságösztönző program